Tayvan Dizileri
The Devil Punisher 2020 (Tayvan)
İncele
The Devil Punisher 2020 (Tayvan)
Gündüzleri bir fırıncı ve geceleri iblis dövüşçüsü, reenkarne bir tanrı olan Zhong Kui, unutkan sevgilisinin bin yıllık aşklarının anısını canlandırmalıdır.
 • IMDb 5.0
 • 1.111
 • 1
Dear Mom 2014 (Tayvan)
İncele
Dear Mom 2014 (Tayvan)
Li ailesi, bir değil, dört sevgili kızı ile kutsanmıştı ve hepsi büyüyüp kendi yollarına gitmiş olsalar da, bu dört kız kardeş - Li Lian Qing, Li Yi Wan, Li Qing Qing ve Li Xiao Xi - kendilerini bulurlar. bir kez daha aynı hane altında yeniden bağlanmak. Modern aile hayatı hakkındaki bu iç açıcı dramda, boşanmadan sağ kurtulmaktan kariyer ve üniversiteye yön vermeye kadar dört Li kız kardeşin birlikte yapamayacağı hiçbir şey yok.
 • IMDb 5.0
 • 511
 • 0
Autumn’s Concerto 2009 (Tayvan)
İncele
Autumn’s Concerto 2009 (Tayvan)
Kendini beğenmiş bir hukuk öğrencisi olan Ren Guang Xi, mükemmel bir yaşam sürüyor gibi görünüyor. Büyük ve ünlü bir işletmenin tek halefi ve yetenekli bir buz hokeyi oyuncusu. Ancak gerçekte, yalnız hayatı neşe, kahkaha ve motivasyondan yoksundur. Ta ki okul kantinindeki yeni bento satıcısı Liang Mu Cheng ile tanışana kadar. Zararsız bir bahis ikisini bir araya getirir ve Guang Xi, Mu Cheng ona nasıl vereceğini ve seveceğini öğretirken yavaş yavaş değişir. Guang Xi aniden hafızasını kaybetmesine neden olan büyük bir beyin ameliyatı geçirmek zorunda kaldığında trajedi yaşanır.
 • IMDb 5.0
 • 1.398
 • 1
Handsome Stewardess 2019 (Tayvan)
İncele
Handsome Stewardess 2019 (Tayvan)
Three girls from Singapore came to a bar along the beach in Taiwan. They've just finished the contest held in Taiwan, and today would be their last night heading back to Singapore. Holly, the tomboy bartender, made a mix drink called 'Love in the Cloud' and gifted it to Meng Lian, the Singapore national karate player. All of the sudden, two customers had a fight in the bar. Meng Lian successfully stopped the fight before it get worse, and Holly had a love at first sight. They fell in love eventually.To save cost for flights meanwhile meeting each other more frequently, Holly decided to become a Singapore stewardess. Holly was indeed smart, good in languages, high in IQ, and also having a perfect height for being one. However, she resisted herself from putting on make-up, pencil skirt and high heels for the interview. Luckily, their steward friend, Jerry from Hong Kong, was willing to participate in her transformation.
 • IMDb 5.0
 • 1.852
 • 0
Falling Into You 2020 (Tayvan) Final
İncele
Falling Into You 2020 (Tayvan) Final
Chen Zi Tong şansını kaybetti. Bir zamanlar Olimpiyat Oyunlarında rekabet etme umuduyla gelecek vaat eden bir Tekvando atletiydi. Ancak entrikacı bir arkadaşın ve vefasız bir erkek arkadaşın yol açtığı zayıflatıcı diz yaralanması, onu spor hırslarına sırtını dönmeye zorladı. Hâlâ rekabete geri dönmeyi hayal ediyor ama bir başlangıç ​​dağıtım şirketinde işçi olarak işe girmek zorunda kaldı.Garip bir aksilikten sonra gelecek vadeden şirketin genç ve başarılı CEO'su Fang Zhi Sheng ile tanışır.Şirketinin merkez ofisinde bir iş bulmayı başarır, ancak Fang Zhi Sheng kısa süre sonra pek çok cazibesinin - tanıştığı diğer tüm kadınlarda çok etkili - Chen Zi Tong üzerinde işe yaramadığını keşfeder. Ne olursa olsun, uzak ve sert kişiliğini koruyor. Bununla birlikte, Fang Zhi Sheng'in bir anahtar zayıflığı vardır - hemofobiden muzdariptir ve kan görünce çok korkar! Alışılmadık ikili yavaş yavaş bir bağ kurmaya başlar. Fang Zhi Sheng, Chen Zi Tong'u yarasını iyileştirmeye ve eğitime dönmeye teşvik etmeye yardımcı olur. Ve sırayla, korkularıyla yüzleşmesine yardım ediyor. Aşk burada da çiçek açabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.389
 • 7
Material Queen 2011 (Tayvan)
İncele
Material Queen 2011 (Tayvan)
Lin Chu Man zengin olduğu sürece kısa, şişman, çirkin ve yaşlı olduğu için bir erkeğe önyargılı davranmayan bir manken. Bu yüzden, zeki erkeğinin gerçek milyarder "Bay Norman" için işe alınmış bir çift olduğunu ve gerçek kimliğinin Paris'te Cai Jia Hao adında beş parasız bir müzik öğrencisi olduğunu keşfettiğinde, onu hemen terk eder. Karma'nın olacağı gibi, işini daha genç bir modele kaptırır, zengin sevgilisi onu kaldırıma atar ve Cai Jia Hao'nun yeni oda arkadaşı olacağını öğrenir. Lin ve Cai'nin beklenmedik yaşam düzeni, onları uzlaşmaya ve birbirlerini gerçekten tanımaya zorlar. Lin, parasız bir adama olan nefretine rağmen Cai'ye yaklaştıkça, emlak kralı Yan Kai Ming'i yakalama hedefi daha az öncelikli hale gelir. Ve mutlu olmanın zengin olmakla eşdeğer olup olmadığını sorgulamaya başlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.519
 • 0
Happy Michelin Kitchen 2012 (Tayvan)
İncele
Happy Michelin Kitchen 2012 (Tayvan)
Dizi, erkek gibi davranan erkek fatma bir kadınla genç bir yemek imparatorluğu kralı arasındaki aşk hikayesidir. Shao Cheng, annesinin ölümü hakkında kandırıldıktan sonra restoranlarını devralması beklenen ikinci nesil bir restoran işletmecisidir. Daha sonra sıradan görünümlü ancak olağanüstü yetenekli bir şef olan Xin Duo Duo ile tanışır ve ona aşık olur.
 • IMDb 5.0
 • 1.481
 • 0
When I See You Again 2015 (Tayvan)
İncele
When I See You Again 2015 (Tayvan)
Xia You Qian toplam pakettir. Yakışıklı, çok başarılı bir özel sermaye şirketinin başkanı ve çevresindeki herkes tarafından çok seviliyor. Hu Yan Ze gibi rakipler bile yardım edemez ama ona saygı duyuyor ve Hu Yong Qing gibi zengin sosyalistler ona aşık. Ancak You Qian, güçlü gözlem becerilerini kullanarak ilk bakışta insanlar hakkında doğru değerlendirmeler yapma konusunda da keskin bir yeteneğe sahiptir. O ve büyükbabası bir yarışmayı değerlendirmek için Pu Lang köyüne davet edildiğinde, You Qian'ın 10 yıl önce neredeyse hayatını kaybetmesinden sorumlu olan bir kadın olan An Xi ile karşılaşır. Bir Xi, babasından miras aldığı, ancak borcuyla dolu pansiyonunu kurtarmak için para ödülü kazanmak için yarışmaya girmek zorunda kalır. Siz Qian’ın önyargısı An Xi’yi rekabeti kaybetmeye zorladıktan sonra, borçlarını ödemek için alacaklısı ile evlenmek zorunda mı kalacak?
 • IMDb 5.0
 • 872
 • 0
Single Ladies Senior 2018 (Tayvan)
İncele
Single Ladies Senior 2018 (Tayvan)
Üniversiteden en iyi dört arkadaş, modern kariyer kadınları olarak başarıya ulaşıyor. Wang Mi Na, Yin Ge Li, Weng Mei Yan ve Bai Ya Xuan, çalışmalarına ve kariyerlerine odaklandıkları için bir kuledeki prensesler olarak kabul edilir. Fakat her biri kendi kariyer ve ilişki zorluklarıyla yüzleşirken, bir seçim yapmalı mı yoksa ikisine birden sahip olabilirler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.362
 • 0
The Masked Lover 2017 (Tayvan)
İncele
The Masked Lover 2017 (Tayvan)
Tayvan'dan gelen bir telefon, Wu Ping Fan'ın yurtdışındaki sessiz hayatını bozdu. İkiz kardeşi Ping An, bir araba kazası nedeniyle komada. Aniden, basit, iyi kalpli Ping Fan yeni bir kimlik kazanmaya zorlanır: "mafya patronu" Yi Ching grubunu yönetmeye çalışmak ve kız kardeşinin aldatıcı düşmanı Rong Fu Xiong liderliğindeki rakip grupla uğraşmak bir yana, tamamen farklı biri olmak yeterince zor, onun ölülerini görmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Tam da maskaralık sürdürülemeyecekmiş gibi göründüğünde, Ping Fan onun için hayatını feda etmeye istekli bir adamla tanışır, Gu Le Jun ve koruması olur. Yavaş yavaş yakınlaşırlar ve bir güven bağı oluşmaya başlar. Ancak Ping Fan'ın bilmediği şey, Le Jun'un Ping An'ı suçlarından mahkum etmek için kanıt arayan gizli bir polis olduğudur. Önündeki engelleri nasıl aşacak? Sevdiği adama güvenebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.052
 • 1
My MVP Valentine 2002 (Tayvan)
İncele
My MVP Valentine 2002 (Tayvan)
Basketbola dayanan (ve bir şekilde anime Slam Dunk'a dayanan) bu dramada, Tayvanlı bir ulusal basketbol takımı olan Yan Xing Shu, dünyadaki en büyük 2 sevgiden oluşan lider Duan Chen Feng'i oynuyor: basketbol ve kız arkadaşı Xiao Xi (Angela Zhang). Bununla birlikte, mükemmel dünyalarını paramparça buluyorlar, ancak en önemli maçında Duan Chen Feng yarışmaya giderken bir kaza geçirdi ve Iceman'ın kız kardeşi olan Angel'ı (Margaret Lin) felç ediyor. David Chen), gençliğinden beri en büyük rakibi. Sorumluluğunu desteklemek için Chen Feng, Angel ile ilgilenebilmesi için okuldan ve basketbolundan ayrılır. Chen Feng'in okuldan ayrılıp sevgili basketbolundan vazgeçmesinin nedenini bilmeyen Xiaoxi, kalbi kırılmış ve şaşkın. Aynı zamanda, diğer baş erkek karakter Tai Zi veya Prens (5566 Tony Sun) arsaya girer. Xiao Xi'nin cesur ve kararlı karakterine aşık oluyor. Cheng feng'in meleğe olan yumuşaklığı, meleğin ona karşı hisleri olmasına neden olur .... Bu aşk üçgeni ne kadar karmaşık olabilir?
 • IMDb 5.0
 • 1.248
 • 0
Yong Jiu Grocery Store 2019 (Tayvan)
İncele
Yong Jiu Grocery Store 2019 (Tayvan)
Ana lider Jun Long, Taipei'de okumak için evinden ayrıldı, ancak büyükbabası hastalandıktan sonra aile bakkalının bekçisi olmak için geri döndü. Bununla birlikte, sadece mağazayı korumakla kalmıyor, aynı zamanda içindeki zengin duygular ve hisler ve Jung Long’un büyüme anıları bir kez daha geri döndü.
 • IMDb 5.0
 • 998
 • 0
To the Dearest Intruder 2015 (Tayvan)
İncele
To the Dearest Intruder 2015 (Tayvan)
Bazen en iyi arkadaşlar aynı şeyleri sever. Fakat bunlardan biri aynı adam olduğunda ne olur? Xong Jia An ve Luo Shao Qing üniversitede en iyi arkadaşlar. İkisi de Yan Hao'ya aşıktır, ancak Shao Qing, Jia An'ın çocukluğundan beri Yan Hao ile evlenmeyi planladığını söylediğini öğrenir. Ancak Yan Hao, Shao Qing'e karşı duygular geliştirir ve onu Jia An üzerinden seçmiş olabilir. Ancak babası para sorunları yüzünden öldürüldüğünde hayatı aniden farklı bir yöne itilir ve Yan Hao'nun kendi şirketini kurmaya çalışırken babasının borcunu ödemesine izin verir. Jia An, bu deneme süresi boyunca yanında kalır, bu yüzden Shao Qing, resmin dışında olması gerektiğini hisseder. On yıl sonra Yan Hao ve Jia An evli ve bir okul toplantısında tekrar Shao Qing ile buluşuyor. Yan Hao, Shao Qing'i tekrar gördüğünde, yanlış kadınla olduğunu fark eder. 10 yıl sonra işleri yapabilir mi yoksa kaderin acımasız elleri tekrar yoluna girecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.890
 • 4
At The Dolphin Bay 2003 (Tayvan)
İncele
At The Dolphin Bay 2003 (Tayvan)
İki çocuk, Zeya ve Xiao Pin Gai, yetimhanede buluşur, ancak ayrılırlar. Yıllar sonra Dolphin Bay'de şans eseri tekrar buluşurlar ve çocukluk vaatlerini yerine getirmek için aile ve kariyer engellerini aşmak zorundadırlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.633
 • 0
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x