Gençlik dizileri
Growing Season 2020 (Kore)
İncele
Growing Season 2020 (Kore)
Tutkuyla büyümek ve başarılı olmak istemek' aşamasındaki üniversite öğrencilerinin gerçekçi bir tasviri.
 • IMDb 5.0
 • 358
 • 0
Cross Fire 2020 (Çin)
İncele
Cross Fire 2020 (Çin)
Lu Xiao Bei ve Xiao Feng, farklı yıllarda yaşamalarına rağmen, aynı oyunda birbirlerine şans verdikleri için uzay ve zamanı aşarlar. Karşılıklı güvensizlik konumundan yoldaşlığa kadar, kendi takımlarını oluştururlar, birbirlerinin büyümesine yardımcı olmak için taktiklerini planlarlar.Kaptan Xiao Feng, Lu Xiao Bei aracılığıyla radyo sinyali yoluyla bir mesaj gönderir. 2008 yılında, Xiao Feng, takımını zar zor bir arada tutan, üzgün bir e-spor kaptanıdır. E-sporun henüz zirveye ulaşmadığı bir zamandı. Xiao Feng'in ekibi küçümsendi ve alay konusu oldu, ancak onlar hayalleri için savaşmakta ısrar ediyorlar.2019 yılında Lu Xiao Bei, oyun dünyasına gelince savaşta bir dahidir. Gerçekte, tekerlekli sandalyede genç bir adamdır. Profesyonel bir e-spor oyuncusu olmak için kardeşinin mirasını devam ettirme sözü verdi, ancak bir kaza nedeniyle profesyonel bir takıma katılma şansını kaybediyor.
 • IMDb 5.0
 • 786
 • 0
Girl Next Room: Motorbike Baby 2020 (Tayland)
İncele
Girl Next Room: Motorbike Baby 2020 (Tayland)
Sundae, Bayan Jam ve oğlu Sky'a ait bir yurtta yaşıyor. Yatakhaneye erkek çocuk giremez. Ancak Sundae, eski erkek arkadaşıyla yeni potansiyel aşkı arasında kalır, kimi seçecek?
 • IMDb 5.0
 • 994
 • 1
Color Rush 2020 (Kore)
İncele
Color Rush 2020 (Kore)
Rengi görme yeteneğini sınırlayan nörolojik körlükle yaşayan Yeon Woo, çoğu insanın görmeye alışkın olduğu dünyadan çok farklı görünen bir dünyada büyüdü. Sadece değişen gri tonlarını deşifre edebilen Yeon Woo, dünyanın renklerle dolu olduğunu biliyor ama onları hiç görmedi. En azından Yoo Han'ın dünyasına çarptığı güne kadar.Kader tarafından bir araya getirilmiş gibi, Yeon Woo’nun hayatı Yoo Han ile tanıştığı gün sonsuza kadar değişir. Çocuğun pek çok cazibesine aşık olan Yeon Woo, Yoo Han her yaklaştığında hissettiği beklenmedik duygu dalgası karşısında şaşkına döner. Daha da şaşırtıcı olan, Yoo Han odaya her girdiğinde tüm dünyayı kaplayan ani renk dalgasıdır. Bu, Yoo Han'ın kaderi olduğunun bir işareti olabilir mi?Yeon Woo kaderi üzerine kafa yorarken teyzesi Yi Rang çaresizce yıllar önce kaybolan kız kardeşini arar. Görevinde teyzesine katılan Yeon Woo, Yoo Han'ın yardımını alır ve birlikte annesini ararlar. Ortadan kayboluşunu çevreleyen gizemin derinliklerine indikçe, beklenmedik bir hikaye ortaya çıkmaya başlar. Bu kaderi çocuklar, bir yandan kendi kalplerinin sırlarını çözerken bir yandan da kayıp bir annenin gizemini çözebilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.237
 • 1
Lovestruck in the City 2020 (Kore)
İncele
Lovestruck in the City 2020 (Kore)
Lovestruck in the City, yoğun ve rekabetçi bir kentsel ortamda geçinebilmek için mücadele ederken romantizm ve mutluluğun peşinde koşan gençlerin gerçekçi bir tasviridir.Park Jae Won dürüst bir adam, tutkulu bir mimar ve şehir sokaklarının aşığı. Hobisi yeni hobiler toplamaktır. Kalbinde bir romantik, belli bir kadını unutamaz. Kalbinin bu hırsızı ve kamerası, tıpkı bir yaz ortası gecesi rüyası gibi, ortadan kayboldu.Lee Eun Oh, geçici olarak kendini spontane ve özgür ruhlu Yun Seon Ah olarak yeniden icat eden sıradan bir kadındır. Bir hevesle, Jae-won'un yeni kimliğine aşık olduğu bilinmeyen bölümlere gider.
 • IMDb 5.0
 • 777
 • 0
Forever Love 2020 (Çin)
İncele
Forever Love 2020 (Çin)
İki kişinin kampüs günlerinden, birlikte hayallerinin peşinden koşmak için işyerine girdiklerinde mütevazı başlangıçlarına kadar cesur aşk arayışını takip eden bir hikaye. Jiang Zhenghan tehlikedeyken Xia Linxi'nin son yılı ışıltıyla doludur. Jiang Zhenghan para kazanmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ve sonunda korkunç ilk karşılaşmalarını hala unutmamış olan çok isteksiz bir Xia Linxi'nin öğretmeni haline geliyor. İkisi ilk kez sevgiyi hissettiğinde, tatlı ve saftı. Bu, dünyaya itiraf etmek isteyeceğiniz türden bir sevgi, ancak duyguları daha net hale gelene kadar sınavlarına kadar değildi. Tıpkı istedikleri gibi, Xia Linxi ve Jiang Zhenghan aynı üniversiteye kabul edildi. Gençliğinden yetişkinliğe, okuldan işyerine, okul üniformasından gelinliğine kadar ömür boyu arkadaşlık yapıyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.622
 • 2
The Lost Tomb 2 2019 (Çin)
İncele
The Lost Tomb 2 2019 (Çin)
Kahraman grubu, onları denizin altına götüren başka bir mezar yağma seferine çekilir. Eski bir Ming Hanedanlığı gemisinde canavarca yaratıklarla ve şaşırtıcı tuzaklarla karşılaşırlar.Wu Xie, yılan kıvrımlı bir bakır balığı keşfetmek için Lu Wang Sarayı'nın Yedi Yıldızlı Tabutlarından elde ettiği kutuyu açar. Wu Sansheng, on yıl önce Paracel Adaları'na arkeolojik bir keşif gezisine çıktıklarında tuhaf olayları anlatıyor. Wu Xie, gizli tehlikelerin beklediği batık bir gemiyi keşfetmek için bir ekibi aynı yere götürür.
 • IMDb 5.0
 • 1.182
 • 2
True Beauty 2020 (Kore)
İncele
True Beauty 2020 (Kore)
True Beauty, YouTube'dan makyaj sanatında ustalaştıktan sonra güzel bir kız ününe yükselen bir liseli kız Lim Ju Gyeong hakkında romantik bir komedi. Makyaj becerilerinden dolayı bir tanrıçaya dönüşür, ancak çıplak yüzünü kimseye ifşa etmektense ölmeyi tercih eder. Onu makyajsız gören tek erkek çocuk olan Lee Su Ho ile aşk hikayesini anlatıyor. Lee, karanlık geçmişi nedeniyle soğuk görünen ama aslında çok şefkatli çekici ve yakışıklı bir çocuk. Birbirleriyle sırlarını paylaştıklarında ve birbirleriyle aşkı bulduklarında büyürler, ama Su Ho, Ju Gyeong'un gerçek güzelliğini bulmasını sağlayabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.213
 • 4
Hikaru no Go 2020 (Çin)
İncele
Hikaru no Go 2020 (Çin)
Oyunda, tesadüfen kadim bir Go tahtasını keşfeden ve böylece Go tahtasında bir "ruh" olarak yerleşmiş ve binlerce yıldır tecrübe etmiş bir Go oyuncusu olan Chu Ying'i tanıyan Xiao Guang'un hikayesini anlatıyor. Onun etkisi altında, yavaş yavaş Go'nun ilgisini çeken ve profesyonel bir Go oyuncusu olmak için ilham veren hikayeyle yüzleşti.
 • IMDb 5.0
 • 906
 • 1
Live On 2020 (Kore)
İncele
Live On 2020 (Kore)
Baek Ho Rang (Jung Da Bin) lisedeki en popüler kızdır. Herkes onun arkadaşı olmak ister ve bütün erkekler onun kalbini kazanmayı hayal eder.Ünlü bir şekilde uzak olmasına rağmen, aynı zamanda sosyal medyada da bir yıldızdır - görünüşe göre tüm okul her gönderisini takip ediyor.Ancak gizemli bir kişi internete girdiğinde, hazırlıksız yakalanır.Bu kişi, Baek Ho Rang’ın en derin sırlarını biliyor gibi görünüyor ve görünüşe göre, sonsuza dek gizli kalmayı tercih ettiği her türden bilgi ile donanmış durumda!Cevaplar için çaresizce, okulun yayıncılık kulübünün titiz, sağ görüşlü başkanı Go Eun Taek'in (Hwang Min Hyun) yardımını arar.Ancak, yardımını alabilmek için düzenli bir kulüp üyesi olması gerektiğini keşfeder - bu, sonunda onu asla arkadaş olarak görmeyeceğini düşünmediği bir grup öğrenciyle bir araya getirir.Çevrimiçi posterin gizemini çözebilir mi? Ve kulübe katılmak sonunda romantizme yol açabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.152
 • 3
Something Just Like This 2020 (Çin)
İncele
Something Just Like This 2020 (Çin)
Bir perakende kralı ve bir e-ticaret canlı yayıncısının oğlu, girişimcilik hayallerini gerçekleştirme yolunda el ele verir.Qian Xixi, parçalanmış bir aileden geliyor. Küçük yaşta, Duan Ran'ın (Johnny Huang) evine gönderildi ve birlikte büyüdüler. Bununla birlikte, statü farklılıklarından dolayı kişilikleri cennet ve yeryüzü gibidir. Qian Xixi, tamamen tesadüf eseri canlı yayın alanına girer. Fuerdai (ikinci nesil zengin) olan Duan Ran, e-ticaret canlı akış potansiyelini görür ve bir şirketi satın alarak Qian Xixi'nin patronu olur. Duan Ran, endüstrinin hayal ettiğinden daha karmaşık olduğunun farkına varır. Bu arada, Qian Xixi kendini işine atar ve beklenmedik bir şekilde eski lise sınıf arkadaşı olan en iyi yıldız Jiang Zheyang (Cao Yuchen) ile karşılaşır. Duan Ran ve Qian Xixi, işte ve ayrıca ilişkilerinde üstesinden gelmeyi öğrenmeleri gereken tekrarlanan sorunlarla karşılaşır.
 • IMDb 5.0
 • 2.035
 • 3
There Will Be Fireworks 2015 (Çin)
İncele
There Will Be Fireworks 2015 (Çin)
Dizi, gençlik, hayaller ve mücadeleler hakkında bir hikaye anlatan yeni mezun bir grup üniversite öğrencisi etrafında dönüyor.Ling Xiao, Tan Yue, Rao Shikai, Ning Xue, Ning Yu ve diğerleri, üniversiteden mezun olduktan sonra kendi kariyerlerinin mücadelesine girdiler. Ling Wei, Wei Wei ile tanıştığında, Tan Yue Chen Hao ile ve Rao Shikai Ning Yu ile tanıştığında, yeni bir aşk ve kariyer anlayışına sahip olmaya başladılar. Babasının kararlı muhalefeti altında Ling Xiao, çalışmak için ısrar etti ve hayalini gerçekleştirmek için kendi çabalarına güvenmek istedi. Ancak aşk kapıyı çaldığında Ling Hao'nun zengin aile geçmişi, aşk yolunda tökezleyen bir engel haline gelir. Ling Xiao, sınıf arkadaşı Tan Yue'yi 4S dükkanında çalışması için tanıttı, Tan Yue gizlice Chen Hao'ya aşık oldu. Ancak Chen Hao, Tan Yue'nin kendisi ve Ling Xiao için iyi bir fırsat yaratmasını istedi. Ling Xiao'nun kuzeni Zhao Xiaonan, yurtdışında okuduktan sonra Çin'e döndükten sonra, her zaman aile şirketinin başı oldu, bu yüzden kendini şımartmaya başladı. Zhao Zhennan'ı şaşırtan şey, kendi koşulları ne kadar iyi olursa olsun, aile hayatı ne kadar zengin olursa olsun, deneyimi ve yurtdışında kalma derecesi ne olursa olsun, sıradan olduğunu düşündüğü bir kız olan Wei Wei'yi kendine çekememiş olmasıydı. Wei Wei ve kuzeni Ling Xiao’nun basit ve basit aşkı, Zhao Zhennan’ın yeni bir aşk anlayışına ve anlayışına sahip olmasını sağladı. Sonuçta bu gençler kariyerlerini, sevgilerini ve mutluluklarını kazandılar.
 • IMDb 5.0
 • 850
 • 0
Meeting You 2020 (Çin)
İncele
Meeting You 2020 (Çin)
Hikaye, pek çok yeteneği olmasına rağmen sosyal kaygıdan muzdarip genç Nan Xi'nin aşkını anlatıyor. Hevesli ve konuşkan bir kız olan Xia Rui ile tanıştığı zaman, görünüşe göre paralel gerçekliklerde yaşayan bu iki kişi kaderin tasarımlarından kurtulamayacaklar.
 • IMDb 5.0
 • 1.868
 • 10
Start-Up 2020 (Kore)
İncele
Start-Up 2020 (Kore)
"Startup", Güney Kore’nin Sandbox adı verilen kurgusal Silikon Vadisi'nde geçiyor ve yeni başlayan şirketler dünyasındaki insanların hikayesini anlatıyor.Seo Dal Mi, Koreli Steve Jobs olmayı hayal ediyor. Pek sahibi olmayan ama kendisi için büyük bir planı olan bir maceracı. Ayrıca çok çeşitli yarı zamanlı işlerde deneyime sahiptir ve çok canlı bir kişidir.Nam Do San, Samsan Tech'in kurucusudur. Bir zamanlar matematik dehası olarak ailesinin gururuydu ama son iki yıldır şirketinin yatırımlarıyla hiçbir yere gitmiyor. Seo Dal Mi'nin onu "havalı ilk aşkı" olarak hatırladığı ortaya çıktı ve Seo Dal Mi'nin yanlış anlamasını gerçeğe dönüştürmek umuduyla yeni bir girişim başlatmaya karar verdi.Han Ji Pyung, borcunu ödemek için bir başlangıç ​​şirketi kurar. SH Venture Capital'de bir ekip lideri, şaşırtıcı yatırım becerileri ve keskin dili ona “yatırımların Gordan Ramsay'ı” lakabını kazandırıyor. Diğerlerine karşı huysuz olsa da, geçmişte ona büyük bir iyilik yapan özel bir kişiye karşı herkesten daha yumuşaktır.Son olarak, CEO Won In Jae toplumun saygı duyduğu her şeye sahiptir: eğitim geçmişi, güzel görünüm ve para. Geçmişini ikinci nesil bir chaebol olarak görüyor ve kendi başına başarı yaratmak ve becerileriyle tanınmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Ancak sonunda babası tarafından kullanılıp atılır ve babasının satranç tahtasında tek kullanımlık bir parça olmayı bırakmak için kendini bir girişime atar.
 • 1.254
 • 1
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x