1. Taqdeer 2022 (Pakistan)

  Taqdeer 2022 (Pakistan)

  IMDb : 5.0 41 Bölüm

  Alizeh Shah'ı (Romaisa) ailesinde sevilen bir genç kız olarak resmeder. O hassastır ve evinde hiç problem yaşamamıştır. Evlenmeden önce özgür ve mükemmel bir hayat yaşar ama evlendikten sonra hayatı alt üst olur. Alizeh Shah, bir aile etkinliği sırasında ona aşık olan Sami Khan'ın (Esad) karşısında rol almaktadır. Sami Khan ve ailesi ilk görüşte Alizeh'i beğenir ve onun evine bir teklif gönderir. Kızın ailesi bu teklifi olumlu karşılar ve ikisi evlenir. Ama ailesinin şımarık kızının asla hayal etmediği her şeyi yapmak zorunda kalacağını kim bilebilirdi? Alizeh ve Sami, Taqdeer dramasında aşk evliliği yaptı. Sonuç olarak, Romaisa, oğlan ona karşı ilk duygularını kaybederken, evliliğini ayarlamak ve güvende tutmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Hikaye, bir kızın evlendikten sonra kayınvalidesinin elinde yüzleşmesi gereken gerçek sorunları ve kocasına karşı ilgisizliği anlatıyor. Üstelik bakım yapılmadığında çiçek açan çiçeğin ne kadar güzel solduğunu gösterir. Aliya Ali, güzelliğinden dolayı kendine güvensiz olan Romaisa'nın baldızını canlandırmaktadır. Ailesinin gözünde onu hayal kırıklığına uğratmak için her yola başvurur.
  5.3
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    5.0   16.414

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Reyhan ekitli 3 Nisan 2023 15:54:41

  Tagdeer dizisinin devamını lütfen çevirin lütfen hepsini izledim çok uzun zaman oldu lütfen ..daha fazla pakistan dizileri istiyoruz teşekkürler

  • avatar
     admin 3 Nisan 2023 20:44:49

   Çok talep olmadığı için eklememiştim, eklerim.

 2. avatar
    Reyhan ekitli 10 Nisan 2023 17:29:57

  Tagdeer dizisinin eklediğiniz için çok teşekkürler .lütfen siz iyi dizileri çeviriyorsun uz bir kaçtane daha çevire bilirmisiniz .yeni dizilerden ben hastayım ameliyatlı evdeyim hep pakistan dizilerini sevdim çok teşekkürler emekleriniz için.