1. My Husband in law 2020 (Tayland)

  My Husband in law 2020 (Tayland)

  IMDb : 5.0 15 Bölüm

  Muey, annesiyle birlikte yaşayan, çok yakın arkadaşı olan genç bir kız. Muey ayrıca, annesinin yakın arkadaşının oğlu olan Thien'e aşık olur. Muey onu sevmesine rağmen, Thien asla Muey'i sevmiyor gibi görünüyor, onun yerine her zaman onu kızdırıyor, onunla uğraşıyor ve bazen zorbalık yapıyor. Muey, zorbalık yaparken Thien'e asla kızmadı ya da onu çok sevdiği için cevap vermedi. Bir gün, Thien sadece güçlü bir adamın karısından kurtulmak için Muey ile evlenmek zorunda kaldı. Thien Muey'e hayat arkadaşı olarak hiç bakmadığından evliliğe pek de iyi gelmedi. Buna ek olarak, Thien karısı olarak mükemmel bir kadın istedi, ama Muey asla gözünde mükemmel değildi. Thien sonunda Muey'e aşık olacak mı? Muey onun için mükemmel bir eş olacak mı?
  9.0
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   12.537

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    23 Haziran 2020 05:21:39

  En sevdiğim sitelerden burası. Şu sıralar bayağı dizi eklemiştiniz, biz bekleriz elbette normal düzene geçmesini. Kolay gelsin size Aziz Bey. Emeklerinize değmesini dilerim. İnşallah bir daha sıkıntı da yaşamazsınız.

 2. avatar
    14 Temmuz 2020 13:50:00

  Markın oyunculuğunu çok seviyorum oynarken adam sanki bizi içeresine gömüyor çok güzel dizi emeğine sağlık admin ?? birtanesin adminlerin içerisinde