1. Luoyang 2021 (Çin)

  Luoyang 2021 (Çin)

  IMDb : 5.0 39 Bölüm

  Toplumun en alt basamağında kötü şöhretli bir mareşal yardımcısı olan Gao Bing Zhu, bir davada yakalandıktan sonra şüpheli olur. Masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmeye çalışan genç bir adam olan Baili Hong Yi ile tanışır. İkisi birlikte çalışarak araştırmaya başlar. Bir görev nedeniyle, asil bir aileden gelen bir kadın olan Si Yue, yalnızca dövüş sanatlarında değil, aynı zamanda hayatta kalmak için gereken kurnazlığa da sahip olan Gao Bing Zhu'ya yaklaşıyor. Davayla ilgili bilgi bulmak için, birbirinden tamamen farklı sınıflardan, birbirlerine karşı düşmanlık besleyen iki kişi, kendilerini birbirlerine bağlanmış bulurlar. Gerçeği araştırmaya devam ederken, tanrısal şehri yok edebilecek ve Luoyang'ı kana bulayabilecek şok edici bir komployu ortaya çıkarırlar.
  7.7
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    5.0   21.866

Background
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Mk 2 Aralık 2021 11:20:48

  Azîz bey iyi günler acaba milatfansub.com adlı siteyi duydunuz mu gezinirken marn bang jai nın ı sitede olduğunu ve ayrıcada sitede sadece üst taraflarında siteyle ilgili yazılar var. Zahmet olmaz ise bir ara bakabilir mısınız.

  • avatar
     admin 2 Aralık 2021 13:55:32

   Milat değil Mlat.Bu siteyi de biliyorum, videolarında altyazıları miyav miyav gibi korumaya almışlar. yazıların altında mlatfunsun yazıyor.Sıkıntı orada. Ayrıca video altından yazı alma işi aslında bir ekip işi.Altyazıları aldıktan sonra kontrol etmek adeta kâbus. Şu anda bir Kore dizisinin altyazısını aldım, 40.satırda bıraktım, zamanımı yiyor.2-3 kişi daha olsa, o zaman olur.Ben siteyi yalnız idare ediyorum, ekip filân yok. Bu yüzden çok zor.

   • avatar
      Mk 2 Aralık 2021 14:28:56

    Cevap ve anlayış için teşşekkürler aziz bey aziz bey

   • avatar
      Melek 3 Aralık 2021 21:20:30

    Aziz bey sizin site gerçektende harika emeğinize de sağlık. Tabi tek başına yönetmek zordur ama lütfen siteye biraz bakarmısınız. Her bu siteye girdiğimde farklı reklamlar la karşılaşıyorum. Reklamları kapatmaktan videoları izleyemiyorum. İzlesem bile zarzor. Lütfen onu da konturol edermisin