1. In a Class of Her Own 2020 (Çin)

  In a Class of Her Own 2020 (Çin)

  IMDb : 5.0 36 Bölüm

  Xue Wenxi fakir bir aileden geliyor ve bir adamın transkript yapmasına ve kitapların kopyalanmasına yardımcı olarak bir araya gelmesini gizliyor. Bir ticari işlem sırasında Başbakanın oğlu Feng Chengjun ile tanışır. Yeteneğine hayran kalan Feng Chengjun, Yun Shang Akademisine kaydolmaktan başka çaresi kalmayacak şekilde gizlice harekete geçecek bir plan yapar. Okul sadece erkek öğrencileri kabul ettiğinden, Xue Wenxi kendini bir çocuk olarak gizler (Xue Wenbin olarak yeniden adlandırılır) ve sırrını korumak için her gün ince buzda yaşar. Neyse ki, Feng Chengjun'un yardımına varmasını sağladı ve çalışmalarına odaklanmasına izin verdi. Zekasını, nezaketini ve cazibesini kullanarak, asi ve sınırsız Yu Yuexuan ve soğuk ve uzak Lei Zexin ile yakın arkadaş olur. Dördü "Yun Shang Dörtlüsü" olarak bilinir. Birçok engelin üstesinden geldiklerinde, dört kişi birbirlerini etkiler ve yol boyunca birlikte büyürler. Xue Wenxi sonunda bir kız olarak kimliğini ortaya koydu ve Feng Chengjun ile karşılıklı sevgiyi bul. Atalarının mirasını devraldıkları ve ideallerini sürdürmeye çalıştıkça, eski nesillerden gelen çatışmalara karıştıkça bir krize girerler.
  7.3
  ( Toplamda 22 oy verildi. )

    5.0   12.414

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    25 Temmuz 2020 19:31:33

  Aziz Bey çok teşekkürler. İstek dizileri hep hızlıca yüklemeye çalışıyorsunuz, biz çok mutlu oluyoruz. Emeğinize sağlık harika bir adminsiniz.

 2. avatar
    26 Temmuz 2020 16:06:42

  bu dizi” Sungkyunkwan Scandal’ı ” Kore dizisinin Çin versiyonu. 10 bölüm seyrettim son iki bölüm İngilizce altyazılı izledim. Hatırladığım kadarıyla Kore versiyonuna çok benziyor. Gerçi orijinal hikaye Kore’ye ait. Ben çok severek ve eğlenerek izlemiştim. Çin versiyonuda güzel gidiyor şimdilik. Hikayeyi zaten biliyoruz (Kore versiyonunun seyredenler bilir) güzel konusu, oyuncularda gayet iyi.. Artık bölümlerin gelmesini bekleyip izlemek kalıyor.. Herkese tavsiye ederim. Aziz beye de teşekkür…