1. Autumn’s Concerto 2009 (Tayvan)

  Autumn’s Concerto 2009 (Tayvan)

  IMDb : 5.0 21 Bölüm

  Kendini beğenmiş bir hukuk öğrencisi olan Ren Guang Xi, mükemmel bir yaşam sürüyor gibi görünüyor. Büyük ve ünlü bir işletmenin tek halefi ve yetenekli bir buz hokeyi oyuncusu. Ancak gerçekte, yalnız hayatı neşe, kahkaha ve motivasyondan yoksundur. Ta ki okul kantinindeki yeni bento satıcısı Liang Mu Cheng ile tanışana kadar. Zararsız bir bahis ikisini bir araya getirir ve Guang Xi, Mu Cheng ona nasıl vereceğini ve seveceğini öğretirken yavaş yavaş değişir. Guang Xi aniden hafızasını kaybetmesine neden olan büyük bir beyin ameliyatı geçirmek zorunda kaldığında trajedi yaşanır.
  6.0
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    5.0   11.295

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kızılgölge 15 Kasım 2020 01:21:56

  Autumn’s Concerto dizisini görmek çok güzel. Hiçbir yerde son üç bölümünü bulup da izleme şansım olmamıştı. Çok teşekkür ederim. Yalnız ok-ru sitesinden rahat izleyemiyorum. Video açılıyor onda sorun yok. Sadece fazla donuyor. Haliyle izlediğimden bir şey anlayamıyorum. Rica etsem alternatif link ekleme şansınız var mı? Mega, Mail-ru, Vidmoly, Uptobox, Youtube siteleri daha rahat oluyor. En azından donma fazla yaşanmıyor. Tabi imkanınız var ise bir kaç alternatif link yüklenmesini çok isterdim. Yoksa da canınız sağ olsun.
  Bir de final bölümü yarım sanırım. 1 saatlik değil diğer bölümleri gibi. Aksine 23 dakikalık. Normal de bir saatlik diye biliyorum. İngilizcesi veya orijinal dil de öyleydi diye anımsıyorum.