1. Back From The Brink 2023 (Çin) 10. Bölüm

  Back From The Brink 10.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  8.5
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    2.906

  Back From The Brink 10.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. Back From The Brink 2023 (Çin)

  Back From The Brink 2023 (Çin)

  IMDb : 5.0 40 Bölüm

    5.0   18.655

  Bir sevgilinin ihanetinden sonra kadim ejderha Tian Yao kendini ağır yaralı ve kalbi kırık halde buldu. Sevdiği kadın, ejderha kemiklerini çıkarıp dört bir yana mühürleyerek ona ihanet etti. Sadece şans eseri ruhu kaçtı. Şimdi yeniden doğmuş, kayıp kemiklerini geri alırken onu korumaya yemin eden Yan Hui ile karşılaşır. Gölde bir fok balığı keşfeden Tian Yao, eline geçen fırsatı değerlendiriyor. Yan Hui ile tanıştıktan sonra Tian Yao, o mührü kırabilecek bir ejderhaya sahip olduğunu bilerek umutlandı. Tian Yao, çalınan vücut parçalarını geri almak için Yan Hui'yi kullanır. Yan Hui daha sonra kaçışını ancak başarısız olmak için planlar. Şaşırtıcı bir şekilde, ilişkilerinin zamanla derinleştiğini fark eder. Tian Yao, Yan Hui'nin onu kurtarmak için tekrar tekrar gösterdiği çabalara hayran kalırken, Yan Hui, yarattıkları güçlü bağı takdir ediyor. Yan Hui onun gerçek kökenini öğrenmeye geldikçe gizemler çoğalacak.
  🎥Dizi Türü Çin Dizileri
  🎥Yapım Yılı 2023
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    yildizzeynep 15 Mayıs 2023 15:30:53
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Aziz bey ana sayfadan giriş olmuyor sorunlu görünüyor Hep ordan giriş yapardım bu diziyi eklemiştim ordan giriliyor .Sorun bitmedi sanırım..