1. A Boss and a Babe 2023 (Tayland) 3. Bölüm

  A Boss and a Babe 3.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    3.511

  A Boss and a Babe 3.Bölüm Türkçe Altyazılı izle
 1. A Boss and a Babe 2023 (Tayland)

  A Boss and a Babe 2023 (Tayland)

  IMDb : 5.0 12 Bölüm

    5.0   24.112

  Cher, e-spor endüstrisinde kendisini büyütmek isteyen bir oyuncu. Üniversitenin son yılında, çökmekte olan bir oyun şirketinde stajyerlik yapıyor. Orada, ona oldukça tuhaf işler yaptıran patronu Gun'ın niyetini kendine çeker ve Cher'in gerçek niyeti konusunda kafasını karıştırır. Oyun oynamasına ek olarak, Cher'in bir ASMR kanalı var ve Gun'u her gece uyumaya ikna eden videolar. "A Boss and a Babe" ya da Tayca adıyla "ไม่สิ้นไร้หวัง (Mai Sin Rai Fai Sawart)", 2023 yılında Tayland'da yayınlanan romantik-komedi türünde bir televizyon dizisidir. Dizi, Duangjai Akkaraseranee tarafından yazılan ve çekimleri Birleşik Krallık'ta gerçekleştirilen "Samee Teetra" adlı romanın uyarlamasıdır. Dizinin başrollerinde Nadech Kugimiya ve Urassaya Sperbund yer almaktadır. Kugimiya, iş adamı olan Jirayu karakterini canlandırmaktadır. Jirayu, sahip olduğu şirketi büyütmek için her şeyi yapmaya hazır olan hırslı bir kişilik sergilerken, Sperbund ise Nithan karakterini canlandırmaktadır. Nithan, tasarımcıdır ve Jirayu'nun şirketinde çalışmaktadır. Ancak, Nithan kısa süre önce babasını kaybetmiştir ve ondan kalan borçlar nedeniyle zor durumdadır. Bu nedenle, Jirayu ona bir teklif sunar: Borcunu ödemek için onunla evlenmesi karşılığında, şirkette daha büyük bir rol üstlenebilir. Başlangıçta Nithan bu teklifi reddeder ancak sonunda kabul eder. Dizi, Jirayu ve Nithan'ın birbirlerini daha iyi tanımaları ve aralarındaki gerilimleri aşmaları sürecinde yaşadıkları romantik maceraları anlatmaktadır. Ayrıca, Jirayu'nun hırsları nedeniyle Nithan'ın hayatını zorlaştırması ve iş yerinde oluşan çekişmeler de konu edilmektedir. "A Boss and a Babe", Tayland yapımı televizyon dizilerinin en sevilen ve popüler eserlerinden biridir. Dizi, oyunculuk performansları, romantizm unsuru ve güçlü senaryosuyla öne çıkmaktadır. Ayrıca, İngiltere'de çekilmiş olması nedeniyle farklı bir atmosfere sahiptir. Bu nedenle, "A Boss and a Babe" Tayland yapımı romantik komedi-drama türü sevenler için kesinlikle izlenmesi gereken bir yapımdır.
  🎥Dizi Türü LGBTQ + Dizileri
  🎥Yapım Yılı 2023
  •  Durum: Devam Ediyor
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Serap 18 Mart 2023 10:05:26

  Teşekkür ederim admin

 2. avatar
    Link 19 Mart 2023 11:52:40

  Tekrar söylediğim için özür dilerim ama onceki yazışımda kabul etmiştiniz yayınlayacaktiniz Love Alarm Clap Clap Clap ‘ı

  • avatar
     admin 19 Mart 2023 13:58:52

   Size tekrar cevap yazdım ama sanırım görmediniz. Korece altyazısı var ve altyazı gömülü videolar var. Altyazı dosyaları yok.

 3. avatar
    Asin 24 Mart 2023 23:01:01

  4 bolum ne zaman gelir acaba admin?

 4. avatar
    Serap 25 Mart 2023 10:08:50

  4 yüklermsnz acaba admin