1. Barbie 2012

  Barbie 2012

  720P Türkçe Altyazı

  Soon-Young (Kim Sae-Ron) ailesinin reisi konumundaki genç bir kızdır. Zihinsel özürlü babası (Jo Yong-Suk), vicdansız/ahlâksız amcası Mang-Teak (Lee Chun-Hee) ve daima hasta olan küçük kız kardeşi Soon-Ja (Kim Ah-Ron) ile yaşamaktadır. Küçük kız kardeşi her gün Barbie bebeği ile oynamakta ve günün birinde Amerika'da yaşama hayalleri kurmaktadır. Bu arada Mang-Taek, sağlıklı Koreli bir kızı evlat edinmek isteyen Amerikalı bir adamla bağlantı kurar ve onunla Soon-Young'u evlat edinmesi için bir anlaşma yapar. Evlat edinilme meselesini duyan küçük kız kardeş Soon-Ja kıskançlığa kapılır ve ablasının yerine geçmek ister. Amerikalı adam ve küçük kızı, Soon-Young'u almak için gelinceye kadar amcaları, Soong-Young ve Soon-Ja kimin gideceğine karar vermelidir. Diğer taraftan Amerikalı babanın evlat edinme konusunda sakladığı bir sırrı vardır.
  Barbie 2012 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9   1.045

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x