1. Parallel Life 2010

  Parallel Life 2010

  720P Türkçe Altyazı

  Kim Seok-Hyeon (Ji Jin-Hee) Kore'nin 36 yaşlarında atanan en genç ağırceza mahkemesi yargıcıdır. Akılcı hükümleriyle ünlüdür. Kim Seok-Hyeon’un bir de güzel bir eşi (Yun Se-Ah) ve kızı vardır.
  Karısının vahşice öldürülmesiyle mükemmele yakın yaşamı paramparça olur. Kim Seok-Hyeon’a karşı eski bir hükmü yüzünden kin güden Jang Su-Yeong (Ha Jung-Woo) adındaki bir adam, hızla bir numaralı şüpheli olur ve dava kapanır.

  Derken bir muhabir Kim Seok-Hyeon’un matemini ele alır ve Seok-Hyeon’ın yaşamı ile Han Sang-Jun isminde 30 yıl öncesinin bir yargıcının arasındaki şaşırtıcı benzerlikleri ortaya çıkarır. Bu yargıç, 30 yıl önce atanan en genç ağırceza mahkemesi yargıcıdır, aynı okuldan mezuniyet mevzuşmacısı olarak mezun olmuş keza eşi ve kızını da yırtıcı bir cinayette yitirmiştir. Bu olaylar tam 30 senelik bir süre içinde tekrar cereyan etmiş görünmektedir.

  Şimdi bu “Paralel Yaşam Teorisi” biçimi devam ederse, Jang Su-Yeong 16 gün içinde hapisten kaçacak ve kızını öldürecektir…
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6   1.096

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x