1. Bloody Tie 2006

  Bloody Tie 2006

  720P Türkçe Altyazı

  Sangdo kendine işadamı demektedir. Aslında Kristal meth ( uyuşturucu ) satıcılığı yapmaktadır fakat satıcığı bir suç olarak değil bir iş olarak görmektedir. Uyuşturucu ticareti onun yaşamının her döneminde yer verilmiştir. Amcası bir uyuşturucu satıcısı ve kristal meth ( uyuşturucu ) üretiminde de bir uzmandır.. Sangdo' nun anası, amcasının meth laboratuvarlarında talihsiz bir kaza da patlama neticeu ölmüştür.

  Doh Jin-Gwang ise hep kurallara bakılırsa oynamayan sert burunlu bir polistir. Busan ilindeki en iyi ilaç satıcısı Jangchul adlı kişiyi yakalamaya çalışırken Doh ortağını 4 yıl önce kaybeder. O zamandan beri, Doh herkes için Jangchul yakalaya bilmek fakatçı ile muhbir olarak Sangdo kullanmayı planlıyor bu kez Jangchul yakalabilmesi için tahrik edilmiştir. Ja-Hyeon Chu oyunculuğunun zirvesine yerleşmiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.0   683

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x