1. Little Prince 2008

  Little Prince 2008

  720P Türkçe Altyazı

  Jong-cheol çok yönlü bir sanatçıdır fakat ailesiyle hiç ilgilenmeyen tam anlamıyla işkolik biridir..

  Adam işiyle o kadar meşgul ki yıllarca ailesini ihmal etmiş, her daim karısı ile bu konu yüzünden kavgalıdır. Ve bir gece ailesi trafik kazası geçirir..Kadın arabanın içinde can çekişirken son bir nefesle hala kocasını arayıp yardım istiyor ama adam karısının telefonlarına işi nedeniyle cevap vermekten kaçınır ve bu kazada karısı ve kızı hayatını kaybeder..Bu olay nedeniyle adam vicdan azabı ve bir boşluk duygusu içinde kalır..

  İşi bırakır, kendini sadece içmeye ve uyumaya verir.Bir gün marketten içkileri yüklenip eve gideceği zaman, otoparkta yere çömelmiş küçük bir erkek çocuğu görür.Başta ilgisini çekmeyen bu çocuğun hastalanıp yere yığılması ve onu hastaneye götürmesi ile bir şekilde kendini bu çocukla ilgilenirken buluyor..Belki de asla ilgilenmediği kızının izlerini görüyordur onda veya tutunacak bir şeylerin açlığı içinde kendini çocuğa yakın hissediyordur..

  Çocuğun ciddi bir kalp hastalığı olduğunu ve son dönemlerini yaşadığını öğreniyor daha sonra; anne, babası tarafından terk edilmiş, kendi düzenini kurmaya çalışan teyzesi tarafından büyültmeye çalışılan; elindeki küçük köpek balığı ile dünyaya küçücük gözleriyle bakan çok ama çok tatlı bir çocuktur..
  Not:Yok olmak isteyen bir adamla, günleri hastanede geçen yalnız bir çocuğun arkadaşlığını sunuyor bize bu film; gülüyor, eğlendiriyor ama bolca da üzmeye devam ediyor..
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      679

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x