Shin Don

Ortalama Süre 55 dk

Kral Gongmin küçük bir prens iken Moğolistan’a sürgüne gönderilir. Orada, Moğollar, onu tutsak eder ve bu sayede Goryeo?yu idare ederler. Moğol kraliçesi, Hwang?da Goryeoludur ama ailesi onu Moğollara sattığı için anavatanına kızgındır. Moğol kralının ilgisini çekmeyi başarır ve bir oğlu olur daha sonra da İlk kraliçeyi öldürür ve onun yerine geçer.
Moğol kralı, onun dediği her şeyi dinler, Moğol Kralı Goryeo’ya ek olarak Moğolistan’ı yönetir. Moğolistan’ın, iki kralı vardı. Biri, baş kral, Hwang ın kocası ve diğeri sadece bir kraldır. Baş kral, kızı Noguk ile diğer kralın oğlu Taeja yı evlendirmek istediler . Fakat Hwang eğer ikisi evlenirse büyük güce sahip olacaklarını ve o zaman oğlunun tahta çıkma şansı kalmayacağını fark düşünür. Bu yüzden, Taeja’yı ortadan kaldırır ve GongMinle evlenmesi için Noguk a baskı yapar. Noguk eğer onu Goryeo nun kralı yaparlarsa bu evliliği kabul edeceğini söyler. Goryeo ya giderler Goryeo lular Gongmin’i Moğol bir prensesle evlendiği için hoş karşılamaz. Goryeo lu insanlar Kraldan çok Prensesten korkmuştur. Fakat O farklıdır , kocasını ve Goryeo yu çok sever. Kocasına ülkeyi düzene sokmasında yardım eder.
Shindon Budist bir rahiptir. Kralın güvenini kazanır ve. Gong Min Wang ve Noguk Gongju’nun baş danışmanı olur. Hikaye, Noguk ve Gongmin in gitgide büyüyen aşkı ve Shin donun hırsı etrafında şekilleniyor.

  • DURUM SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI YAYINLANMA TARİHİ

Bölüm Hakkında Bir Yorum Yazın

Önemli not: Yorumunuzda bölüm hakkında ipucu, detay vb. bilgiler var ise lütfen "Spoiler" butonunu kullanınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır. Spoiler kullanımı: [spoiler]yorum buraya[/spoiler]

  1. VATANSEVER   •   subscriber Cevapla

izmir escort-