Love Me If You Dare

Ortalama Süre 55 dk

Azılı suçluları eliyle koymuş gibi bulan mantık adamı Bo Jin Yan, ülkesine döner ve bir takım olaylar neticesinde polis ile çalışmaya karar verir.
Jian Yao ise, babasını küçük yaşta kaybetmiş, annesi ve kız kardeşi ile yaşayan sıradan bir kızdır.Ta ki, ek iş olarak çevirmenlik yapacağı iş vereni Bo Jin Yan ile tanışana kadar.
Bu duygusal zekası 0 olan adam ile Jian Yao’nun, romantizm altında polisiye, aksiyon yer yer gerilim olan bu diziyi izlemenizi öneririm.
Çünkü bu zamana kadar geneli aksiyon,gerilim dizilerinde,aşk ya hiç yoktu ya da var da baya bir geri planda idi.Fakat bu dizide hepsinden orta karar, güzelce harmanlanıp işlenmiş.Sakin başlayıp bölümler geçtikçe yükselen gerilimi, bir vakitten sonra farklı bir boyut alıyor.Diziyi izlerken konu itibariyle insanı sıkmıyor, aksine bölüm bitince,diğerini açma isteği uyandırıyor.Zevkler farklıdır ama böylesi dizi türlerini sevenlere,hiç vakit kaybetmeyin,dilinden dolayı önyargınız var ise yıkın ve izleyin derim.

  • DURUM SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI YAYINLANMA TARİHİ

Bölüm Hakkında Bir Yorum Yazın

Önemli not: Yorumunuzda bölüm hakkında ipucu, detay vb. bilgiler var ise lütfen "Spoiler" butonunu kullanınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır. Spoiler kullanımı: [spoiler]yorum buraya[/spoiler]


izmir escort-