Iljimae

Ortalama Süre 55 dk

Ryung gündüzleri pazaryerinde gangsterlik yapmaktadır.Geceleri ise yoksullara yardım etme amacıyla hükümet yetkililerini soymaktadır.Her soygundan sonra soygun yerinde elma ağacının dalını bırakır.Halk onu sadece Iljimae olarak bilir.Bong iyi bir dövüşçüdür.Ve Ryungu sevmektedir.Eun Chan ise bir doktorun kızıdır.Iljimaeyle karşılaştıkları günden beri onu sevmektedir.

Iljimae Korelilerin tarihi kahramanları, Robin Hood ları imiş. Onun hayatını güzel tarihi bir dizi ile anlatmışlar. Dizide özellikle Lee Junki le Lee Young Ah ın oyunculuklarını beğendim. Junki askiyon sahnelerinde çok rahat. Taekwondo geçmişi varmış zaten. Young Ah da bir değişik çekici ,şirin bir yapısı var. Doğal oynamış rolünü çok iyi yansıtmış.İzlemenizi tavsiye ederim. İçinde aksiyon , dram, komedi, duygusallık ve tarih taşıyan bir dizi.

  • DURUM SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI YAYINLANMA TARİHİ

Bölüm Hakkında Bir Yorum Yazın

Önemli not: Yorumunuzda bölüm hakkında ipucu, detay vb. bilgiler var ise lütfen "Spoiler" butonunu kullanınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır. Spoiler kullanımı: [spoiler]yorum buraya[/spoiler]


izmir escort-