Gye Baek

Ortalama Süre 55 dk

Şilla, Tang Hanedanlığı ile gücünü birleştirip Baekje’ye saldıracak olduğunda Kral Uija’nın yanında 5000 askerinden başka kimse kalmamıştır. Kral Uija Gyebaek’i general olarak atar. Düşmanına kıyasla çok az sayıda askeri olduğunu bilen Gyebaek kahramanlık konuşması yaparak askerlerini cesaretlendirir. Bu konuşmadan cesaret alan Baekje ordusu düşmanını geri püskürtmeyi başarmış ve beş çatışmayı da kazanmıştır.
Şilla, ordusunun morali bozulunca geri çekilmek durumunda kalmıştır. Bunun üzerine Şilla ordusu generali Kim Pumil kendi oğlunu, hwarangları ve Gwan Chang’ı düşmanla savaşmaları için yollar. Baekje güçleri tarafından esir alınan Gwan Chang, Gyebaek tarafından serbest bırakılır. Şilla’ya geri dönen hwaranglar güç toplayarak yeniden Baekje’ye saldırırlar. Tekrar esir alınan Gwan Chang infaz edilir. Gyebaek genç düşmanına duyduğu saygı nedeniyle naaşı Seoul’e yollar.
”Düşmanın kölesi olmaktansa, ölmeyi tercih ederim.” diyen Gyebaek, ailesinin de düşmana esir düşmesini önleyecektir.

  • DURUM SEZON BÖLÜM BÖLÜM ADI YAYINLANMA TARİHİ

Bölüm Hakkında Bir Yorum Yazın

Önemli not: Yorumunuzda bölüm hakkında ipucu, detay vb. bilgiler var ise lütfen "Spoiler" butonunu kullanınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır. Spoiler kullanımı: [spoiler]yorum buraya[/spoiler]


izmir escort-